Penzion U Skřítků - ubytování Horní Bečva

Vážení klienti, chtěli bychom Vám oznámit, že došlo k změně majitele penzionu.
Pokud máte zájem o ubytování, kontaktujte nového majitele na telefonním čísle nebo emailu.

Odkaz na rezervaci a kontakní formulář je nefunkční!!!

Děkujeme za pochopení

+420 603 886 160

uskritku.recepce@gmail.com

 

Penzion „U SKŘÍTKŮ“ se nachází v krásném, malebném a tichém prostředí Horní Bečvy v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, 15 km východně od Rožnova pod Radhoštěm na břehu hornobečvanské přehrady.

Blízké okolí je protkáno sítí turistických tras a cyklotras. Při svých toulkách můžete obdivovat typicky valašskou krajinu s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami. Určitě nelze opomenout nejznámější symbol Beskyd - mýty opředenou horu Radhošť s blízkými Pustevnami.

Penzion „U SKŘÍTKŮ“ leží na pokraji vysokého smrkového lesa s loukou, což zajišťuje klidné prostředí vhodné pro rekreace zvláště pro rodiny s dětmi, které touží po chvílích uvolnění. Naši „skřítkové“ se snaží zajistit i vyžití pro menší děti a připravit jim tak hodně hezkých zážitků v čistém ovzduší této části Beskyd.

V přízemí penzionu je prostorná kuchyně, jídelna s prostorem pro odpočinek a relaxaci s krbem a velkou plazmovou TV. Součástí prostoru je také malý dětský koutek. V prvním a druhém patře penzionu jsou ubytovací prostory s celkovou kapacitou 27 lůžek + 4 přistýlky.

Klidné prostředí penzionu jevhodné k individuálnímu pobytu ubytovaných a také k pořádání rodinných oslav, svateb, školení, tématických večerů a podobně..